Indywidualne Terapie Psychosomatyczne
LESZEK ZDROJEWSKI
Kontakt
Kontakt

TERAPIE HOLISTYCZNE
     Leszek Zdrojewski
     Warszawa-Włochy
     tel.: 728 347 229
Wiztyty tylko po uprzednim ustaleniu terminu

Konsultacja: 150 zł/30 minut

Sesja diagnostyczno-terapeutyczna: 500 zł/120 minut

NOTA PRAWNA
Informacja o wykonywanych usługach
 

Zajmujemy się medycyną energoinformacyjną i biocybernetyczną. Terapie i diagnostyka wykonywane są na aparacie „SCIO”, produkcji firmy Scio International S.R.L. - producenta urządzeń medycznych. Szczegółowe informacje o aparacie diagnostyczno-terapeutycznym „SCIO”, zaawansowanych technologiach, międzynarodowej certyfikacji, znajdą Państwo na pod adresem internetowym scioqxci.net 

Celem komplementarnych terapii informacyjno-holistycznych, jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego właściwych funkcji samoregulujących. Uzyskane wyniki należy traktować jako wytyczne do dalszej diagnostyki i należy zawsze weryfikować za pomocą niezależnych procesów pomiarowych. Nie leczymy w sensie medycyny akademickiej, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich.  Wykonywana specjalistyczna diagnostyka oraz terapie energoinformacyjne nie są uznane jako tzw. metody naukowe i nie powinny zastępować profesjonalnych metod diagnostycznych stosowanych w tradycyjnym leczeniu akademickim. Wszystkie otrzymane w trakcie diagnostyki informacje mają na celu wskazanie indywidualnej drogi powrotu do zdrowia, ale nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Uzyskane wyniki testów są uzupełnieniem diagnostyki medycznej i nie zastępują badań laboratoryjnych. 

Nie zajmujemy się sferą zastrzeżoną prawnie dla lekarzy, a zwłaszcza diagnozowaniem jednostek chorobowych i terapią w sensie medycznym.
Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny akademickiej. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu monitorowania i oceny stanu zdrowia. Efektów naszej pracy nie należy traktować jako zbioru porad medycznych, a stosowane techniki nie powinny zastępować profesjonalnych metod diagnostycznych stosowanych w leczeniu chorób, w tym schorzeń natury emocjonalnej. 
Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie informacji uzyskanej w naszym gabinecie. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Powyższe informacje mają na celu zapoznanie naszych klientów z zakresem i charakterem świadczonych usług przed skorzystaniem z diagnostyki oraz terapii.

 Zgodnie z art. 2 pkt. 38 Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych 

wykorzystywany w trakcie terapii aparat "SCIO" (komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem) nie jest urządzeniem medycznym, 
a wykonywane terapie nie są uznane jako tzw. metody naukowe.